Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz adalbert1 #16424 üzenetére

    "A GTA V beszerzésén is erősen gondolkodom, de a Vice City óta folyamatosan csak esik a hangulat, félek, hogy csalódás lesz."
    Lehet,h akkor mi 2 másik GTA IV-el játszottunk... :U :DDD
    Én a 3 óta az összs GTA-t kitoltam és a IV volt az eddigi legjobb szerintem...Egyrészt grafikában, játékmenetben is messzemenően veri az összeset, ami persze el is várható, hiszen ez a legújabb, de engem a hangulata is sokkal jobban megfogott, mint a korábbi részeké...A sztori szerintem nagyon durván jó a IV-ben, tényleg full át lehet élni és nem tudod abbahagyni, mert várod,h mi fog most történni és a választásokat is elég jól megcsinálták, amikor döntened kell,h megölsz-e valakit vagy sem...Az EFLC meg szintén nagyon jó hangulatilag, a TBOGT inkább lett humoros, de közben azért mégis megmaradt a komolysága is, a TLAD meg ugye a motorosbandák hangulatát idézi fel elég jól és inkább komor, de szerintem mindkettőt megéri kijátszani, az az egyetlen gond az EFLC-vel,h nagyon rövid lett...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák