Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • decibel

    aktív tag

    válasz DopeBob #32870 üzenetére

    Anno domingo ToC hc-ba olyan csapattal kerültem le, ahol az utolsó bosson az egyik dps kb 700, a másik ~900, a harmadik meg 1500dps körül nyomott. A tank gearje okés volt, olyan ilvl 219 körül. Mindenki életben maradt rajtam kívül, de mivel kifogytam a mannából az utolsó másodperceket angyalként healeltem végig. Akkoriban volt olyan 22k mannám holy ágon és egész tisztes gearem. Olyan ideges lettem a #&@+! dpsek-re, akik képesek kék-zöld cuccban lemászni skill nélkül az akkori legnehezebb ötfős hc-ra, hogy szépen elküldtem őket melegebb éghajlatra, pedig guildtársak voltak és nem szokásom anyázni :) Pala lettem volna amikor látom, hogy a halálom nélkül esélytelen a dolog tuti ki bubi+hs-eltem volna. :(
    Szal lehet alulgearelten menni bárhova, de a csoport nem tudja kompenzálni gearrel, akkor beony jönnek a wipe hegyek.

    "you are a monkey poo-poo"

  • szilchi

    őstag

    válasz DopeBob #32870 üzenetére

    Sok időm nincs általában,max. 2-3 óra.Vagy csak 1-1,5.A Dk jelenleg 78-as még,de már rakom össze a kezdő 80-as geart.Van eddig 2 T9-es,a 2 Titansteel item meg egy BoE öv.Mainhand fegyver a Ragemane's Flipper questért járó axe marad,az offhand a Titansteel Bonecrusher lesz (ad staminat meg expertise-t).Chestnek meg gondoltam legyártom magamnak amit linkeltem.Mondjuk strenght nincs rajta de lehet az egyik sta/def gem helyett egy str-es megy bele és enchantként meg a 22 def ratinges kerülne rá.Cloak-nak az LW-s lesz.Lehet beszerzem a neck/ring párost is egy JC-től.De AH-ba elég húzós (szerintem) az ára.Sigilnek lehet kiveszem a conquesteset kezdésnek,elvileg 80-ig lesz még15-20 triumph.Aztán jöhet a HC-zás

    Varimartas

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák