Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Polacheck #914 üzenetére

    hehe, ja :))

    tegnap vittem Crystalforge vállast, úgyhogy már a vállam csillog szépen :D a gond ezzel az, h a 2/3+ DKP-m ráment, és így nemtom, h miből lesz nadrágom ha szerdán kiesne... az a gearem leggyengébb darabja jelenleg.

    nálunk T4-ből csak a chestnek van értelmes helye, legközelebb ha esik vállas és senkinek nem kell, akkor lehet, h farmcuccba elviszem, és akkor 2/5 T4-ben fogok farmolgatni. tudom, száradna rám az egész :D

    T4 nadrágot nem fogom elhozni, mert örülök, h 1 epic cérnára összekapartam az alapanyagot, és azt T5-re akarom rakni :)

    ha nincs pöcsölés, akkor 35 perc alatt ki lehet pucolni Gruul's Lair-t, és még különösebb felkészülés sem kell hozzá.

    tegnap vicces volt Voidon a dolog. megy a fight, lemegy, végén nézem, h vmi nem stimmel a healing done-ommal és még 1 mana poti is kellett... aztán rájöttem, h az 1hitelős csomagom (Adept's + Mageblood) elfelejtettem meginni :DDD úgyhogy simán raidbuffokkal toltam :)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák