Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz muszurkefal #75740 üzenetére

    Dehogy is. ;) Azóta nem foglalkoztma vele mármint úgy,hogy kira 52-es prot fegyvert és tnakoltam Tomb-ot stb sé most kitolom 52-ig a fury fegyvereket és megnézem utánna. Nem volt időm,mert a mainem aresto shaman aztán azzal iskell foglalkoznom ,mert ott is 52-re kiraom az elementalt aztán tolom tovább minél nagyobb legyen a resto.

    Amúgy egyedül az tart a shamanom mellett,hogy a Karaktert szeretem magát,de ha valaki azt ondaná,hogy nicsn hsamanom és kezdjek egy shaman-t akkor azt válaszolnám ,hog ygyere inkább együnk egy fagyit vagy igyunk egy sört. Sokkal jóbb ötlet. ;) Viszont a warriort ajánlom nagyon jó karakter. ;) (Jó meg kell szokni a halált vele ,de sz.tem nagoyn adja az a class) Egyértelmű nem alt kategória lenne ,ha ez az egy karim nem volna. ;) De ez az AP farmolás telejsen kiheréli az esélyét ,hogy eléggé tudjak vele foglalkozni munka mellett. ;) Egyik main healerként a mostani guildben eléggé resto shamanra kell koncentrálnom ;)

    Csapoati: azt szoktam mosolyogni néha kinyirja magát a tank key+ -on és a BM hunti teknős petje szokta tankolni a boss-t :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák