Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Cobb #2143 üzenetére

    "A Versenyzés Nála csak a pénz kérdése!"
    Ezt mire alapozva jelented ki?

    Az Engstler-s dologhoz...nem tudom ki hogy van vele, de nekem már a t'köm ki van azzal hogy minden élvonalba került versenyzőnkért úgy kell aggódni, tökre intelligens versenyzőink vannak, nagyon okosak, nagyon ésszel versenyeznek, pontokat gyűjtögetnek és még ha ez is kiesik, meg az is...
    Közben meg kiütik (kb. mint Koko-t), bemennek mellé lesz ami lesz, megpöckölik..stb.
    Lehet valaki szerethető figura mint mondjuk Menu, de ő sem élt volna soha ekkora pályafutást, ha csupán szerethető figura...
    Itt versenyzés megy, és lökdösődés.
    teli van már a hócipőm az intelligens versenyzésünkkel...miért lennénk mi intelligensebbek mint mások?..hülyeség, más nemzetek versenyzői is intelligensek, csak olyan kemény belbajnokságokból jöttek hogy tudják mi megy nekik és mi nem.
    Bírom Michelisz Norbi-t, de egy pont elég...legyen már egy másik habitus is.

    [ Szerkesztve ]

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz Cobb #2143 üzenetére

    nem akarom elkiabálni, de Gabinak nemcsak a pontok hiányoznak, hanem a sikerélmény is, és ezek együtt fognak vezetni ahhoz, hogy nem fog tudni elindulni versenyeken

    én mindenesetre drukkolok neki, tudja megtartani a szponzorait, mert két kocsival a Csapatnak is más a megítélése a mezőnyben, ne legyünk már mi is "egyautós" csapat, akit lesajnálnak...

    a szélárnyékozás most nem jött be...OK, benne van, szerencsére nem sok pályán létkérdés egy jó rajthelyhez,
    de ahogy Norbi is mondta korábban, a második autó és pilóta telemetriai adatai sokat segítenek neki is, melyik kanyarban mennyi van/lehet még benne,
    ...ezért is drukkolok Gabinak :K

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák