Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #3662 üzenetére

    VK-val mostanában azon kapom magam, hogy már mindenki meghalt én meg még mindig lövöm az ellenséget és ott a sok 0 killes csapattárs aki ugye már nincs játékban de nincs jobb dolga mint nekem írni, hogy fuck you seth és társai, vagy: fall back moth....er.... hova?? egyedül? :D Ilyenkor átlagban marad 1-2 nagy tank nálunk és kb 8-10 az ellenfélnél de úgy írják nekem a dolgaikat mintha csak rajtam múlt volna pedig már percekkel korábban veszítettünk... elég ritka amikor még ilyen arányon lehet javítani de volt már győzelem is amikor előretolta magát az ellenfél és ott is maradt én megkerültem őket és elfolgaltam a bázist :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz BoogeyM@n. #3662 üzenetére

    Kempeléssel nincs baj, arról szól a játék, hogy megvédj/elfoglalj bizonyos pontokat a mapon. Ami engem felhúz az a spawncamp..., hogy a k....g IS-7-nek nincs jobb dolga mint kezdőkempeljen Sand Riveren, aztán amikor mi tier VII-VIII tankok lesebeztünk kb 10 tankot olyan 20%-ra (mi 4en voltunk, 2 Tiger, egy T32 meg én a KT), akkor megkérdezem tőle, hogy ugyan mégis mi az i.... f....... kezdőkempel egyedüli tier X tankként ahelyett, hogy jött volna aztán halálra lőttünk volna ~10 tankot anélkül, hogy tőlünk bárki is kipurcant volna. Erre jön a válasz, hogy nem érti miért kellett volna kimennie és amúgy is nekem nincs tier X tankom... :F

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák