Keresés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz joker1220 #33036 üzenetére

    Ezzel vagy másik 3 BatChat-al én is találkoztam.. szakaszban jöttek.
    Mivel már a 2. percben kilöttek, nem tudom hogy zajlott a csata, de vereség volt.

    Nem csak a koncentrált tüzerő volt a gond, hanem hogy 1600 pont feletti játékosok hajtották, és valószinüleg magas képzettségű személyzettel.
    Azt nem is láttam amelyik kilött, mert nyilvánvalóan jól rejtőzködött. Csak egy jött előre talán spottolni a másik ketőnek.
    Szóval én is úgy gondolom, hogy az ilyen tankok szinte kivétel nélkül a tapasztalt és régi játékosok kezében vannak, és ha megnézzük a tankjaikat, akkor XP átváltással érték el, azaz kihagytak pár lépcsőt.
    Kell pár hónap mire átlagos, prém nélküli játékosok is elérik. (bár nem kizárt, hogy van ilyen már most is)

    ---

    (#33049) -vitya- ezerszer tévedünk.. bármiben.
    De élőbeszédben, azonnal javítunk akár egy metakommunikációs jelzésre is (pl. szemöldök felhúzás). Ha olyanokkal beszélgetsz akik partnernak tekintenek és nem legyűrendő nemistudomminek ez nem probléma... szinte fel sem tünik. Ha egyszer felvennél egy baráti csevejt, akkor kielemezve az a döbbenetes eredmény jönnek i hogy a mondatok 90% értelmetlen vagy rosszul fogalmazott esetleg tévedéseket tartalmaz, mégis értik egymást az emberek.

    [ Szerkesztve ]

  • KaLeun

    senior tag

    válasz joker1220 #33036 üzenetére

    Hát igen, már nem csak a gazdag kis köcsögök járnak vele... Egy csomó jó játékos is elérte és gyilkos kis dögök. Volt tegnap egy ilyen "hajcsat" a csapatunkban, úgy lenyomta az ellen fullos T-54-et, hogy szerintem pislogni sem volt ideje. Kiosztott 5-6 300-as füles oszt kész... :Y

    Bevált a jóslatom, lesz is sírás-rívás és francia OP-ság...

    Cila

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz joker1220 #33036 üzenetére

    Ja, inkább jöjjön 3db type platoon-ban, mint 2db ilyen t8-as francia (t9 és t10 meg pláne).

    (#33074) Kokuszkocka: 2 napja GW Tiger-t lőttem a T34-gyel (248-as pen, de végül is mindegy). Első lövés critical hit, leviszi a láncát és zéró damage. Láncot felteszi, hátat(!) fordít nekem. Hátba lövöm, critical hit, zéró damage...

    [ Szerkesztve ]

    ***

Aktív témák