Keresés

Aktív témák

  • babferi

    tag

    válasz D.Orion #32948 üzenetére

    Erre a napi valtoztatas dologra csak annyit , hogy en eddig azt hittem ezt bebeszelem magamnak :DD , de ugy latom mas is erzi ezt. Bar lehet , hogy csak a kulonbozo randomitasok miatt erezzuk ezt.
    IS ek pattogasarol annyit , hogy lehet , hogy pattogosabb kisse , de cserebe lasabb a loveguk , pl az IS3 , de akarmelyik t7 , sot nemelyik t6 is nagy esejjel belovi azert szembol , persze inkabb kozelrol . IS-4 meg za meg en uuuutalom . IS3al megyek ezeket inkabb el kerulnem legszivesebben, inkabb megyek ra egy E-75 re azt legalabb joval nagyobb esejjel lovom at meg szembol is. De az IS4 -rol eloszeretettel pattan a BL9 meg oldalrol is.

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

  • KPepe

    senior tag

    válasz D.Orion #32948 üzenetére

    Üdv!

    A második részre reagálva: épp tegnap este játszogattam a Tigrissel, meg VK3601-el, mindkettőn 88-as ágyú van ugye. Ha nem volt 15 sec reload time, akkor egy se. Csak pislogtam, hogy mivan. Rammer + venti van rajtuk 100%-os legénységgel, senki és semmi nem sérült a tankon.
    Ma Tigris megint, fedezékből ki, lőttem, vissza fedezékbe, és már indultam előre megint, mert majdnem újra volt töltve. :S

    Másik nagy sztori, mikor beállok T29+IS párosnak úgy, hogy frontpáncélt 10 fokos szögben tudják lőni, ergo a golyó kb 10 fokos szögben seggen kéne lecsússzon a fronton. Ehelyett rommá lőtték az elejét...

    Páncél + fegyverrendszer is érdekes. Van egy dolog, hogy odaírják a Type59 80-as oldal páncéllal bír. A 88mm L/56-os meg 99-től üt át. De nem a Type-ot. Értem én, hogy premium tank, de akkor legyen nagy kredit szorzója, ne csaljon.
    Tigris hosszú 88-asának lövedéke meg az IS-3 90-es oldalpáncéljáról pattog le merőleges találatnál 30 méterről.

    Szerintem betehetnék az Abrams tankot, meg a többi mai modern dögöt a németek ellen, mindegy lenne lassan. A Tigris és a Párduc, a 2 legrettegettebb II. vh-s tank teljesen alsókategóriás itt.

    A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

Aktív témák