Keresés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz Paul119 #24165 üzenetére

    mostanában, hogy a tigris2 a végét járja (xp-ben) gondolkodok azon, hogy vissza vásárolom az is3-at... érdekesek ezek a rossz tapasztalatok... még átgondolom ezt a vásárlást

    -=Витя=-

  • bozont

    veterán

    válasz Paul119 #24165 üzenetére

    Tény hogy nem lehet úttörőnek használni, ha vannak erősebb tankok, de együtt lehet élni a gyengeségeivel. Persze lehet nekem pont fekszik az a játékstílus, ami ehhez a tankhoz kell. Jobban kell vele figyelni, de a BL9 kárpótol mindenért, t10 alatt egyedül az IS4-et nem lövöm át vele szemből (max ha sikerül közelről célozni) és messzire is elég pontos. Mondjuk a 4-500dmg csapat összeállítástól függően már határeset, nem lenne baj, ha kicsit több lenne.
    A lényeg, hogy arty ne találjon el, mert az hirtelen halál. :D

    (#24176) Paul119
    Nem hiszem, hogy ez orosz részrehajlás lenne, egyszerűen most még bugosabb lett (de aztán lehet ez feature inkább :U ). Velem is megtörtént, Malinovkán a PzIII/IV tankkal gyorsan felszaladtam a szélmalomhoz a dombra és kicsit előrébb egy bokorban ami jól körülölelt, megálltam hoyg majd bevárom a heavy tankokat. Addig is spotolom ha valaki jönne felfelé az ellentől. Már legalább fél perce ott állok mozdulatlanul, egyszercsak arar eszmélek hogy hullik az áldás a mindhárom ellenséges arty-tól. Szerencsére csak splash damage jött össze, de aztán kilőtt egy T1 heavy, ami hirtelen megjelent és már majdnem felért a dombra, meg volt vele egy német med is. Akkor azért összeráncoltam a homlokom, hogy ezt most mégis hogy?

    De az IS3 esetében is előfordult hasonló, ugyanezen a pályán, szintén a dombra tartottam (amennyire csak lehet a pálya szélére húzódva), csak most a másik oldalról, aztán egyszercsak bumm jött a hirtelen halál a semmiből. Pedig egy T-44 med már jóval előttem volt, a szélmalomnál várakozott, őt még nem lőtte senki és középen is volt csapattársam a házak között, elvileg onnan sem spotolhattak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák