Keresés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz virkir #20113 üzenetére

    egy leégés sem elég, kétszer leég, akkor már kicsinálja.

    -=Витя=-

  • _seth_

    veterán

    válasz virkir #20113 üzenetére

    Egyetlen esetről volt szó mindössze, nem sorozatos 100%-ban hozhatóról. Megjegyzem tegnap nagyon kedvezett a játék, több mint 50e tapasztalati pont jött össze pár óra alatt (leo, t-34(ez nagyon szenvedősen de már megvan a t34-85), vk 3601 és m6-ossal. Többször volt most nekem olyan, hogy 1-4 hp-m maradt és utána 2-3 lövés is lepattant rólam. T34 vs T34-ben pl 60%-osan kerültem össze egy másikkal, és 4 hpnál én már temettem a tankom de még kilőttem sőt egy másikat is, átlagban az ilyeneken húzom fel magam, hogy pár lövéssel lemegy 10% alá az ellen majd nem lehet kilőni.

    Westfielden, a pálya közepén az épületek között találtam rá a tigrisre ami nekem háttal állt de a mellettem lévő talán t29-et lőtte az viszont egy TD-t lőtt nem a tigrist. Hogy mit használt és mit nem azt nem tudni, alap tigris volt, abból kiindulva, hogy az ellenségnek fenékkel áll be nem hiszem, hogy fel lett volna szerelve minden cuccal, hogy mennyit égett az sem tudni ellenben 3 lövés után kimúlt. A két tankot ismerve szeritem nem kell hozzátenni, hogy szerencsével mert alapesetben ha tigris van előttem megyek is másik irányba vagy a fák-kövek közé.

    Azt mondjuk jó lenne tudni, hogy mivel tért el a tegnap este a tegnap előtt estétől amikor M6-ra még az új torony is nehezen jött össze, a mai első duplázott csata pedig 2200-at hozott, 3x kaptam 1500 körül, vesztes csatánál is volt ahol 1000 körül adott és csak pár csata volt bukás. Leoval 1600 is összejött és a VK is 800-900 körül hozott. A T34 ellenben jó ha 200 fölé ment... Az külön érdekes, hogy M6-tal hogyan jön össze 7 kill egy csatában úgy hogy nem is egyesével lőttek bár a játék szerint csak 7 találatot kaptam, bár KV, panther, t43 és hasonlóktól ez sem kevés.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák