Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    válasz mezis #11112 üzenetére

    jelenleg is így van. egy offset parabola, rajt a fejjel és egy vezeték lejön a kémény mellett és megy bele egy ilyenbe: [link]
    és ebből le egy LAN kábel, ami szét van bontva, hogy a tápot a gép elosztójából tudja felvinni a padlásra.
    amúgy meg, annyira nem lakok messze ahonnan szórják az adást, csak annyi h rálátás kell. notival felmegyek a padlásra nem tökéletes a rálátás és úgy is tudom fogni, és maxon jön. szóval annyira nagy nyereségű talán nem is kell. meg ahol felszereltek ott is csak ilyen kis doboz van mint amit az előző Hsz-ban linkeltem. bár azoknak a belsejét nem láttam, szóval elégnek kell lennie, ha még egy noti is be tudja fogni.
    mellesleg még olyan kérdésem lenne, hogy későbbiekben ezt a bridge-t tudom-e használni routerként, mert akkor házon belül is tudnám használni a notit meg a gépet egyszerre. csak mert kísérleteztem vele, de a beállításait sehogy sem tudtam elérni. lekötöttem róla az antennát is, de semmi. ez miért van? vagy reset kellene neki? akkor meg a szolgáltató seggberúg... :)

Új hozzászólás Aktív témák