Új hozzászólás Aktív témák

  • Maksifül

    senior tag

    válasz Wind-Storm #25380 üzenetére

    Pedig van a gyárin Bridge. Szépen rá is tudok csatlakozni úgy a távoli wifire, hogy egy Netvadász antennával becéloztam, az megy a router egyik antennájának a helyére, s innen a Routerről osztanám tovább az összes gépre telefonra a netet Wifi formájában.
    Miután beállítottam a wifit a routeren bridge módban még mindig nem hajlandó működni, csak akkor, ha a DHCP-t kikapcsolom rajta. Utána már megy a net, de csak a laptopomon. Kicsivel korábban simán rácsatlakoztam a telefonnal is, de most már nem megy.. Kiváló jelerősséget jelez, de amint rácsatlakoznék, leesik 1-esre, rossz erősséget ír és nem tud csatlakozni. Mitől lehet ez? Ha elfelejtetem a telefonnal azt a wifit, akkor megint fullra ugrik a térereje. Ha ismét megpróbálok csatlakozni, megint leesik. Mi lehet a gixer?
    És vajon a többi géppel miért nem lehet csatlakozni a router által továbbosztott wifire? :(

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák