Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winfun

    csendes tag

    sziasztok.
    olyan kérdésem lesz, hogy inkább ne is kérdezzétek, hogy miért kérdem. csak röhögjetek és mondjatok egy választ...
    szóval nekiálltam állítgatni a winemben az ikonokat. sikerült. olyan jól, hogy mást is átállítottam.
    a mappa beállításoknál, a fájltípusok fül alatt, a fájlmappa ikonját akartam kicserélni. rámentem az ablak alján látható speciális fülre. ezután jön elő az ikoncsere lehetőség. csakhogy...nem vettem észre, hogy átállítottam a műveleteknél is valamit... :( :D :( sikerült az open parancsot átváltoztatni arra, hogy alapértelmezettként a winamp nyissa meg a mappát. ahelyett, hogy csak simán megnyílna a mappa. kérdés: hogyan lehet ezt visszaállítani??? visszállítanám alapértelmezettként, hogy open, de nincs ilyen opció a listában. csinálni is lehet egy új parancsot egyet de sem a pontos parancsot nem tudom, sem az elérési utat... :W :W :W :W szóval ha valaki érti is, hogy mit gagyogok, netán ötlete is lenne, miután kiröhögte magát, azt megköszönném. persze commanderben így is tudok navigálni, de azért ez mégiscsak röhej, hogy nem tudok megnyitni egy mappát ezen kívül.

  • winfun

    csendes tag

    válasz lesaux #18045 üzenetére

    az eltávolítás és a szerkesztés lehetőséget sem engedi választani.
    de ami a legjobb, hogy a rendszervisszaállítás meg ki volt kapcsolva...az sem megoldás. az egyetlen járható útnak az látszik, ha csinálok neki az új funkcióval egy új parancsot. csak rá kellene mutatnom a művelet végrehajtásához használt alkalmazásra. csakhogy fogalmam sincs, hogy mi nyitja meg a winben a mappákat...

    [ Szerkesztve ]

  • winfun

    csendes tag

    válasz lesaux #18048 üzenetére

    köszönöm, hogy foglalkozol vele, de azt hiszem ez nem megoldás. ha még csak programot kellene társítanom az menne, de itt most egy windows művelettel kellene társítanom. mondjuk azt magamtól is tudom, hogy egy pdf et mivel nyissak meg, de, hogy a win a mappákat mivel nyitja azt nem nagyon. a cikk második részéről meg már lekéstem... :) most már hiába mentek akármit is.
    az nem lehetséges, hogy a cd ről helyreállítom a dolgot?

    megnéztem, társítás lehetőség nincs is ezeknél a mappáknál. az csak egyes fájloknál van, mint modjuk az említett pdf.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák