Új hozzászólás Aktív témák

  • Bali27

    addikt

    válasz manutdzoli #9343 üzenetére

    Hát igen.. Pár hete amikor csináltam még ez a Vlite nem volt kint.. de ha kint lett is volna akkor az egyik gépen menne a vlite,a másikon a net hogy google és hogy mi-mit csinál keresném mint a güzü....és ezek alapján X elnék.... Szóval sztem az nagyon profiknak való...ha ténelg le akarom csupaszitani....
    De most megmutatom cakk un pack hogy mit csináltam a vistával.. 1100 megárol 900 ra argtam le.. Igaz hamar visszajön az a 200, uh sokat várok az sp1 től... :F

    No akkor első amikor feltreszem az Op rendszert hogy comodo + avast install..
    Majd Win Update de totálisan... Majd alapalpi driver, restart, hang, ect ect.. legvégül az Ati driver...
    Ezek után Rivatuner venti szabályozás, majd jöhetnek a tényelges beálitások...

    Services beálitásaimnál itt lesz a kép.. Bár az egyiket vissza kelett kapcsolni.. nem tudom melyiket, de amikor megnézitek a tulajdonságait az egyes eszkzöknek a legutolsó fülnél hogy mi használja könyen rá lehet jönni melyiket kell ujra engedéylezni... Szóval 1 et vissza kelett kapcolnom idöközben de azóta minden tökéletes..[link] Persze ez egy gép+ netre van belöve.. lanpartyra készülöknek nem mindet kell kikapcsolni...

    Automatikus töredezettségmentesítést le kell tiltani ha nem akarod hogy keverjen a winyód örökké... futtatás/dfrgui.. és a pipa ki..

    REgistryben a prefetch értéket beálitottam 0 ra.. a Superfetchet meg 2 re...(sokkal jobban müxik a gép, nincs felesleges winyó kavarás, meg kevesebb memóriát is foglal le..
    Futtatás/ regedit.. Majd..
    Hkey Local Machine...system...current controll set.... control...session manager....memory management,.... prefetch parametersbe belépsz....
    Ott van az Enable Prefetch, és Enable Superfetch...

    Sajnos a hibernálást szinte semmiböl nem lehet kikapcsolni.. Azaz hiába kapcsolaod ki megmarad.. Áll csak igy lehet..:
    Hibernálás kikapcs....A Start menüben keressük meg a Command Promptot (Start –> All programs –> Accessories –> Command Prompt), és kattintsunk rá a jobb egérgombbal, majd válasszuk a Run as Administrator menüpontot. A figyelmeztető panelen kattintsunk az OK gombra, majd várjuk meg, míg a parancssori ablak megnyílik. Gépeljük be a következő parancsot: powercfg –h off

    Nagyábol ennyi... Esetleg annyit még hogy nagyon jó 64 bitre is a CCLEANER, (ingyenes) Diskeeper 2008(raidre is+64 bit) , Comodo, Avast

    Nagyából ennyi az elvégzendő...

    Hm...Warezt hanyagolni kéretik...

    [ Módosította: Atlantis ]

Új hozzászólás Aktív témák