Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Hali!

    Az internet megosztásommal lenne gondom, azért ide írok és nem az "internet megosztás" topic-ba, mert a Vista Update keni el a dolgot...
    Az a jelenség, hogy pl www.microsoft.com, www.adobe.com, www.msn.com, www.chello.nl, stb külföldi oldalakat nem lehet megnyitni a kliens gépeken, ellenben a "magyar" oldalak simán mennek, a vírusírtók tudnak frissíteni, stb.
    Vissza ghost-oltam azt az állapotot, amikor csak simán az alap SP1 van fent(tehát még egyszer sem mentem a windows update-re), ebben az esetben csont nélkül megy a dolog...
    Valamelyik frissítés keni szét a dolgot, de nem tudom melyik..(sajnos nem mindegyik ghost fájlt tartottam meg, ezért csak úgy tudnám kideríteni, hogy melyik a problémát okozó frissítés, ha előről kezdeném egyenként az egészet...), na ehhez meg nem nagy kedvem van...

    Tehát tudja valaki, hogy melyik frissítés a jelenség okozója, vagy mit kellene beállítanom, hogy a "hiba" megszünjön?
    Vista x64 Hun-ról van szó...

    Fire.

    UI: Ghostoláskor már minden általam használt progi fent van, tehát az nem okozhatja a hibát, hogy más alkalmazások vannak most fent, mint az eredet alap SP1 állapotban...

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák