Új hozzászólás Aktív témák

  • skyboi

    tag

    Sziasztok!

    A következő gondom van: Gondoltam, áttérek XP-ről Vista-ra. Feltelepítettem egy angol nyelvű Vista Ultimate-t. Szépen fel is ment, de mikor a videókártya meghajtóját telepítettem, újraindít, ahogy jön be a win, átvált valamit, majdkiakadt. Kikapcsolta a monitort, fekete kép. Azt hiszem, az ndidia control panelt kapcsolhatja be ilyenkor. A háttérben futott a win, de nem láttam semmit. Ha megnyomom a leállítást, szépen le is áll.

    1, Kipróbáltam 3 féle nvidia meghajtóval. (WHQL, Beta-k)
    2, Semmilyen más program nem ment a vga meghajtó elé, mellé. Ezzel kezdem a telepítést.
    3, Régebben volt már vista a gépemen, tökéletesen ment.
    4, Kétféle Vista-t is kipróbáltam, nem írok verziót, nem warezolok vele itt. A programok nem eredtiek.

    DE: 4 giga ram van a gépemben és mellé 768MB-os 8800GTX. Elképzelhető-e esetleg, hogy a túl sok ram miatt akad ki a nvidia driver? Van valakinek ötlete, hogy mi mástól lehet esetleg? Megköszönnék minden segítséget. :R :R Az azóta visszapakolt XP tökéletesen fut, most is erről a gépről írok.

    Konfigom: giga p35c ds3r, C2D 6850 @3.6 Ghz, asus 8800GTX, 2x2 giga Geil ultra. A ramok hibátlanok, xp alatt minden lefut, orthos stabil a gép. Nem melegszik, nem fagy.

    True story.

Új hozzászólás Aktív témák