Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    Ha valaki tudna segíteni azt nagyon szívesen venném, mert mert már ott tartok, hogy kivágom a gépet az ablakon.... :(((

    Szal adott egy gép, és egy nme tört, hnem ilyen 30 napos visszaszámlálós integrált SP1-el rendelkező angol Vista x64. A probléma a következő:
    - kedvenc játékom alatt (SH4 eredeti) a mentést betöltését követően kb 3 percen belül sikerül produkálnom egy:
    - "az nvidia driver leállt" megprobálom újrainditani hibaüzenett vagy
    - nvlddmkm.sys-re hivatkozó kékhalált.

    De ugyanez volt a helyzet egy nem SP1-es, de minden frissítésel rendelkező Vistánál is, csak ott kevesebb volt a kékhalál és több az asztalra való kidobás...

    Most éjszaka a sokadik kékhalált megunva ezen az SP1-es vistán kipróbáltam a 3dmark06-nak a demóját, folyamatosan futtatam majd egy órát 1680*1050-ben max AA / AF beállítások mellett és semmi... azon kívül, hogy semmit nem lehetett megfogni a gépben mert olyan forró volt, normálisan lefutott...
    És nme csak az SH4-el csinálja ezt, pár másik játéknál is ez a helyzet, amik szintén eredetibe vannak meg.... (pl BF2)

    VGA Driverből az elérhető legujabb van fenn (169.25, WHQL, dec.20), és igyekeztem a minden másból is a legfrisebbet beszerezni... illetve felraktam az ms oldaláról letülthető DX frissítést is...
    még régebben kiprobáltam egy másik nvidia kártyával is, azzal is jelentkeztek ezek a problémák, igaz ritkábban....

    Ennyire szar lenne nvidia drivere :F vagy valami más gubanc van :F Ha van valakinek 5lete az kérem írja le, és előre is köszönöm...
    a gép pedig:
    gigabyte iP35 -ös deszka, Corsair VX450 táp, 4*1GB ram, E6400, 2 db 500-as hdd, és egy 8800GTX / illetve régebben néhány próba erejéig 8800 GTS (320) és nincs semmi tuningolva

    [ Szerkesztve ]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák