Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    @ (#361) EarL 007
    "folyton jössz az átlag userrel. a Windows NEM CSAK átlag usernek van kitalálva... btw kényszerből akarod tisztára mosni MS minden cuccát?"
    Nem én hoztam fel először azt az "átlag user" dolgot... eleve ti hoztátok/ hozzátok fel minden hasonló MS topikban, h már pedig átlag user, nem ért ehhez. ahhoz, nem fog ezt se, azt se beállítgatni stb. Mért nem olyanra, olyan primitívre van csinálva a rendszer, h 1 bites user is kapásból mindent kezelni tudjon rajta mindent elsőre és ilyen kifogások tucatjai...mert ugye ő nem fog se olvasni, se szöveget értelmezni, se gondolkodni, se google-zni, se semmit megcsinálni magától.
    Erre amikor azt állítja az ember, h akkor bizony márpedig egy ilyen értelemben vett user holt sicher, h nem fog Linux-szal sem szórakozni, örül, h egyáltalán egy Win7-et fe tud telepíteni, akkor az már túlzás, nem úgy van ugye...? :U
    Eleve pingvint home szinten, csak egy szűkebb, hozzáértő réteg használja. De akkor Linux fejlesztők mért nem engedik nekik, h Windows módjára használják a rendszereket, mért nem csinálják egyszerűbbre stb., akkor még talán jobban is terjedne...?? :U

    "a hülye szemét Linuxosok.."
    Ezt nem mondtam ilyen formán...viszont az tény, h amilyen oldalról éri MS-t a kritika, h lepaktálnak xy gyártóval, erőszakos nyomulás stb., úgy a másik oldalról a fanatikus Linux tábor is sokszor erőszakosan támadja őket...Amikor megjelent anno a Win7, akkor is cikkeztek róla, h fanatikus Linux hívek tüntettek ellene, tiltsák be, mért nem Linuxok tesz mki a gépeire stb....
    Secure Boot...szerintem nem ezen múlik home PC, laptop piac Linux terjedésének sikere. Előtte is meg lehetett nézni hányan tették fel otthonra...szerintem új gépeken nem a Secure Boot lesz az oka annak, h ugyanúgy mellőzni fogja a többség, ráadásul már kompatibiltás is megoldódott azóta.
    Vagy hogyan kéne?? Rakjanak minden egyes notebookra gyárilag Linuxot is, az induljon bekapcsolás után alapértelmezetten talán, nehogy már a Windows merészeljen...? Szerintem, aki megveszi egy Windows OS-el a laptopot, az többnyire azt is akarja majd használni rajta, egy átlag user főleg.
    Akinek annyira nem tetszik, akkor vegyen olyat, amint Linpus, v FreeDos van, aztán mki rak rá magának olyan OS-t, amit szeretne...csak általában a többség mégis inkább feltesz egy virágbolti Windows-t, pedig ott az ingyenes modern, jól kinéző Linux, mégis hanyagolják,..

    Illetve az is röhejes, h minden egyes ilyen jellegű Windows topikban, akár 8, akár 9, akár IE, akár más, mindig megjelenik legalább 3-4 fanatikus emberbe, aztán elkezdi off hsz-ek tucatjaival elárasztani a topikot...folyamatosan ekézve az MS-t és mindent, aminek köeze van hozzá... :U Mindig előkerül a Linux, a xaracsaempe és hasonlók...Mikor megyek én, v más user pingvines topikokba, csak úgy hobbiból ekézni :F
    Ha vkinek akkora baja van velük, akkor írjon logout blogon egy személyes bejegyzést magának és gyűjtse oda a sérelmeit, biztos odatalálnak a hívek és lehet őket majd össznépien gyalázni... :DDD

    @ (#357) hcl : akármire azért nem, mert fentebb az a flash telepítős, USB 3.0 dolog is eleve adott és egy bizonyos kereteken belül működik, szimplán az ellenkezőjét ott nem nagyon lehet ráfogni...
    Illetve eleve az a 2 db W8 probléma hogy jön most ebbe a topikba, v magához a témához :F
    Talán mondtam én, h nem fordulhat elő, ha jól emlékszem egyikre még megoldást is próbáltam javasolni...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák