Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz King Unique #79190 üzenetére

    Elbeszélünk egymás mellett.

    "Visszajelzés kérésével eddig nem nyaggatott egyik sem 1803 alatt"

    Téged nem, hurrá. Engem igen. Viszont és itt a lényeg: kikapcsolni nem tudnám, mert az állítólag minden rendben tökéletes rendszer szerint insider szervezet kezeli a feedbacket. Az összegző sem javította ki. Saját gépeden megnézed garantálom neked is olyan inaktív megváltozhatatlan.

    "A fényképek alkalmazásnál a lapozási problémát pedig aztán végképp nem lehet a 1803-ra fogni"

    Mint írtam 1709 alatt egyből megnyitja helyesen a képet és lapozhatok. 1803 nem tudta tisztán megnyitni várni kellett. Most lehetsz felnőtt és válaszolhatod hát ez pech, vagy lehetsz dedós hogy "de nekem jó nálad van user error!"

    "Viszont attól még nem lesznek hívők és nem kell ezt rájuk aggatni!"

    Ugyan már. Egyik "tökéletes, betonstabil rendszer" hozzászóló beír objektivitás nélküli dolgot "Továbbra is fenntartom, hogy a hibák jelentős része user error, a másik része drivergyártói hanyagság." aztán helyeselsz hozzá. Hát nem tudom mi user error azon tiszta telepítésen ugyanaz a vas, ugyanaz a számú driver 1709 jó, 1803 BSOD, nem tudom mi user error azon meg akarok nyitni egy képet, ne adj isten szerkeszteni is, új build alatt szar, régin jó, vagy a speedtest felét, harmadát méri a netkapcsolatnak. Azért mindig megmagyarázzátok soha semmi nem a Microsoft sara... mi ez ha nem hívői hozzáállás?

    "Az pedig, hogy itt a topikban leírják többen, hogy ők nem tapasztalták az egyesek által említett hibákat és náluk gond nélkül működik a rendszer, az csak az előbb leírtakat támasztja alá."

    Valós problémákat leírok, linkelek cikkeket, a reddit megathread véletlenszerűen lapozva én is tapasztaltam a leírt gondokat akkor meg hater vagyok szerinted? :U

    Általánosítani nem én szoktam, ha nektek tetszik az új hurrá. Ti estek nekem általános minden jó és tökéletes dumákkal, mert rosszat merészeltem írni a saját és olvasott tapasztalataim alapján. Nálam egy bughalmaz volt, fogadd el. Részemről ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák