Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenc.

    tag

    válasz Exodius #78898 üzenetére

    Az én gépeim még nem frissültek a 1803 -ra, de az itt olvasottakat látva talán jobb is.. Elképesztő, hogy minden egyes windows 10 nagy frissítésnél azon kell rimánkodni, hogy tán jó lesz s nem lesz semmi baj. Emlékem szerint win 7 -nél, nem volt ilyen sosem. Túl gyakorinak tartom a windows 10 (nagy) frissítését, inkább lenne ritkábban de tényleg rendesen letesztelt, stabil verzió, bőven elég lenne évente egy.

    Aki használ Classic shell start menü skin programot, megtudja mondani, hogy működik az új 1803 -as win 10 -en? Mert korábban azt is mindig kilökte a friss windows.. de 1703 és 1709 -en nálam jól üzemel, remélem 1803 -on és később is fog. Valahogy nem tudom megszokni a windows 10 start menüt, így a jól megszokott win 7 stíluskinézetben használom még mindig, s minden ismerősömnél ez van beállítva.

  • Zso11

    csendes tag

    válasz Exodius #78898 üzenetére

    Szia,

    Nekem is ilyen problémám volt, van...
    [link]
    Itt vannak leírások kinél h javult meg. Remélem segít
    Üdv, Zsolt

  • pendre54

    addikt

    válasz Exodius #78898 üzenetére

    Üdv!
    Itt fórumon is, már többen jeleztük ezt a problémát, nagyon nem vagy egyedül. Én itt írtam róla először, van a hozzászólásomban egy link, ami az MS fórumához vezet, ott is megy a panasz.[link]
    A hiba oka, hogy egy indításért felelős "bootres.dll" fájl sérült, de egyelőre semmi értelmes megoldás nincs még rá, az MS fórumán, az ottani tótumfaktum is csak annyit tudott ismételgetni, hogy tiszta telepítés.
    Csak a helyzet az, hogy nálam, meg még sokan másoknál is, a tiszta telepítés után is ott van a hibás dll fájl, és a Win saját hibajavítója se képes kijavítani.
    Futtasd már le légyszi a Gépházban, a speciális javítási lehetőségeknél, az "Indítási javítás" opciót, én látatlanban le merem fogadni, hogy egy ilyen üzenetet fogsz majd kapni.

    Viszont vigasztalás képpen elmondanám, hogy nálam a tiszta telepítés után kb. 5-6 újraindítás után jelentkezett újra a probléma, de mivel pont volt egy rendszervisszaállítási pontom, arra visszaállva, utána már nem volt gondom a Win betöltésével, de maga a hibás dll, továbbra is ott figyel a gépen, szóval akár egy időzített bomba is lehet, ami majd egyszer újra robban. :)

    Ja, és még hogy fokozzam az X aktát, van egy fórumtárs, aki tiszta telepítéssel, a partíciók törlésével visszarakta, az 1709-es verziót, és nála ezután is újfent jelentkezett a hiba.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák