Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz Kékes525 #54606 üzenetére

    szerintem sehogy, nekik kellene, ha nem tudják ugyanezen felületen (ami vagy tetszik, vagy nem, ebben az esetben nem is ez a lényeg) a teljes funkcionalitást megvalósítani. nem tudom miből gondolják, hogy 5 kapcsoló elég mindenre. ez volt a baj a WP-vel is, csak ott nem volt régi felület, ahol lehetett finomhangolni.

    pl. dátumformátum, van választható alap legördülőből, de ha a 10-es nagy újítását, vissza akarod állítani (rövid dátumformátum esetén szóköz van az év/hó/nap között, amit sok program nem szeret, amely a rendszer időt olvassa ki), na ezt csak a régi hagyományos vezérlőpultos windows felületen lehet átállítani.

    vagy ha már egy berögzített használt vpn-hez akarsz csatlakozni ismét, akkor ott van a hálózati listán, de nem két kattintás hozzá csatlakozni mint 8.1-nél, hanem rákattintasz nincs csatlakozás gomb, megnyitja azt az ablakot ahol beállítottad korábban kapcsolatot, ott megint rákattintasz, és aztán tudod megnyomni a csatlakozás gombot, majd bezárod az ablakot.

    egyszerűen az ilyeneket nem értem. multimédiára jobb a 10-es, mint a 8.1 pl, de munkára használni... rabolja az időmet ezekkel a plusz lépésekkel, felesleges köröket futva, aminek a vége az hogy a régi felületen kell konfigurálnom a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák