Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Üdv! Valaki felhomályosítana miért maradt ott a frissítés szöveg. Miután rendben lefrissített már kb. 5 ször újraindítottam de nem történik változás. Mondjuk a gép működését nem befolyásolja....

    Valamint érdekelne, hogy a windows pro mennyivel stabilabb jobb mint a home. Ez a gép megérdemelne egyet. Sajnos van vagy 5 licenszem bitdefender kerish doktor Emisoft Avg pc tune up revo pro éves, és mégis néha eldobja magát a rendszer. Főleg ha töltök és játszom egyszerre. Mármint most pld originról töltöttem Mass effect 4 et azt is BUG miatt kell újraraknom, hogy a fene vigye el őket. Dead space 3 hoz megvettem minden kiegészítőt és most nem tudok vele játszani. Aztán rákerestem és külföldi oldalakon is szapulják emiatt az EA-t downloading kontent azt ott megakad. Ez ellen mit lehetne tenni? Tűzfalamat megnéztem.. A windowsosat még nem. De ez tömeges jelenség. Egyik kedvenc játékom. Erre kiderül még ráköltöttem egy 10 est. azt nem lehet vele játszani Bravo EA. A Mass effekt 3 ba meg ottmarad az egér befagyva a képernyő közepén. Amúgy fut mint a villám 3840x2160 ultrán is. De egér középen... Miért pont ezek csinálják a legjobb játékokat nem értem...

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák