Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz King Unique #75407 üzenetére

    Használtam már, csak most elbizonytalanodtam, mert ezen a rendszeren nem talált semmi frissítéssel kapcsolatosat. Kézzel kellett lepucolni. Az viszont rémlett, hogy a Windows.old mappát megtalálta másik gépen.

    Köszi a segítséget! Lehet megpróbálok egy megfelelő IoT verziót keresni, de igazából most is jó ahogy van...

    (#75405) beluudj, (#75406) gb4400: Néhány topicot leszámítva én sem szoktam írni, mert a legtöbb helyen ez megy. Vagy nem tudják a választ, mert jót kérdezek, vagy belekötnek mit-miért...

    (#75408) pc360: Nem kell magyarázkodnod, csak ne játszd, hogy nem érted mire gondolhattam.

    Kész véletlen, hogy a Linuxos változat köszönőviszonyban sincs a Windowsossal... ;) Ha nem csak kötekedni akartál volna, akkor tudtad volna.

    (#75409) SP4C3: Igen, ez azért már kényelmesebb. :) De ha jön egy "nagyfrissítés" (ami lecseréli a Windows mappát), az már szűkösen megy, nem? LTSB-hez viszont teljesen jó.

    (#75412) pc360: Mondjuk úgy, hogy le se írod, ha nem gondolod szalonképesnek? ;] Amúgy hagyjuk, mert nem ér ennyit az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák