Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #6513 üzenetére

    Nálam csak problémás a hang, pl. maximum 16/48 formátum működik, néha az is csak 2 csatornával és bitsream sincs (WASAPI exclusive módban se), de ha törlöm és újratelepítem az AMD Audio driver-t, akkor átkonfigurálhatom 7 csatornára. Illetve mióta frissítettem 10135-re (csak emiatt), azóta (egyelőre) nincs gond a 24/48 formátummal se és nem kellett még "resetlni" driver reintall-al sem 7 csatornához.

    (#6512) front3r
    Ez csak akkor lehet majd igaz, ha már DX12-es programokat használsz és szerintem ott is csak akkor lesz igazán látványos a különbség, ha relatívan alul van méretezve a CPU a VGA mellé (ami főleg az AMD-nél fordulhat elő, mert egyrészt gyengébbek a CPU-i, mint az NVidia-nak, másrészt CPU éhesebbek a driver-ei ; egyébknét pedig úgy tudom, hogy a GCNv3 csak feature level 11_1, míg a Maxwellv2 már 12_x lesz, ami megint pici pofon az AMD tulajoknak).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák