Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Sziasztok, kellene egy kis segítség!

    Itt van nálam haverom gépe, amin jelenleg egy frissen telepített, legális, eredeti, aktivált Win 7 HP x64 van, természetesen SP1-el együtt, ami a gyári telepítőlemezben van, tehát nem külön lett feltéve.
    Na most a gond az vele, hogy azt még tegnap este, kb 9-körül tettem fel a gépre, ami sikeresen megtörtént, be lett aktiválva. Ráengedtem a frissítések keresését, de azóta sem talál semmit. Egész éjszaka ment a gép, de mostanáig semmit se talált.
    Baromi idegesítő a dolog, ugyanis szeretném frissíteni a rendszert Win 10-re, de amíg nem telepíti a frissítéseket, addig nem tudom ezt megtenni.
    Ha jól tudom van 2-3 frissítés, ami feltétlen kell ahhoz, hogy frissíthető legyen az adott rendszer Win 10-re.
    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy melyik lenne az pontosan?
    Megpróbálnám őket manuálisn telepíten, hátha úgy már felmenne a Win 10.
    Azért kéne, mert így be tudnám aktiválni aktiválni azt a rendszert ( hisz nyárig még legális ugye ), aztán aktiválás után menne fel tisztán a Win 10.

    Kerestem azt a 3 frissítést, de nem találom, mindenhol csak a frissítés, vagy telepítés menete van megadva, de az nem érdekes jelenleg, nekem azok a konkrét frissítések kellenének, amik engedélyezik az upgrad-et.

    Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák