Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz zolisx4 #30139 üzenetére

    Home-ot pro-ra nem lehet.
    A Win7 kódot pedig nem bukod, utána akár vissza is állhatsz.
    A frissítés során a win10 elmenti a rendszert, windows.old mappába, ami 30 napig megmarad, és egy visszaállítás gomb nyomásra visszaáll a régi rendszer. Ezután is visszatérhetsz bármikor a régi, hetes,hez, de csak akkor, ha volt backupod belőle (javaslom a macrium reflect free progit).
    A frissítés során, ahogy már írták, megmarad mindened, nálam is így volt. De az én esetemben amúgy is esedékes volt egy win reinstall, többek között UEFI telepítést akartam, a régi helyett, meg egyéb dolgok is voltak. Szóval, én a frissítés után nulláról újraraktam a gépet, de ez egyáltalán nem kötelező.
    Mostmár (május óta insiderként nézegettem, fanyalogtam), de mostmár úgyahogy hozzászoktam, sőt, néha a céges win7 tűnik ósdinak :)
    Jópár dolgon lenne még mit reszelniük, de én már használhatónak tartom. Asztali Inteles gépen. (Ez fontos, mert sok laptopos kínlódik a wifi, bluetooth, tapipad driverekkel). Egyik ismerősöm például a K&H netbankos kártyaolvasóval járta meg. Nemtudom, azóta javult-e a helyzet.

Új hozzászólás Aktív témák