Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz King Unique #150826 üzenetére

    Értem amit írsz. A kérdés inkább az hogy a megvásárolt kódom buktam-e ha netán a fő gép jelezné hogy aktiválatlan. Ugyanis hiába írom most be neki a vett kulcsot, elfogadja, de kiírja hogy aktiválva van. Tehát inkább az a kérdés hogy a Microsoft fiókomnál maradt az eredeti digitális licenc, vagy azt is átírtam már azzal hogy adtam kódot is neki már. Nem szívesen buknám el a vett kódot, ami miatt vehetek megint majd. (Első digitális licenec az 7-ről való frissítéskor jött létre, még 775-ös platformban, és azt húztam a mostaniig.)

    Na meg amit furcsálok hogy a laptopnak külön létrehoztam egy fiókot és azzal is aktiváltam rajta a 10-et mikor a laptop cserélve lett. Ennek ellenére abban a fiókban meg is van a gépem, de az asztali gépnél létrehozott fióknál is szerepel a laptop és az asztali PC is. :F

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák