Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    HP uefi-s asztali gépbe beraktam egy hdd-t adat átmigráláshoz. Mindkét vinyón win10 van, de gondoltam ez nem jelenthet gondot (itthon is van gépem, amiben 4-5 hdd parkol külön oprendszerekkel és boot menüből azt indítom, amelyiket akarom).
    Ilyennel viszont nem találkoztam, hogy a HP boot menüjéből akármit akarok indítani rendszert a sata slotokról: “nincs boot partíció vagy opr.” stb. felirat fogad (angolul).
    Sakkoztam kicsit a hdd-kkel, lehúztam a dvd írót is ne zavarjon, így viszont csak az originál hdd-ről indul el a win10, ha sata 0-ra dugom és a másik hdd-t ekkor semelyik más slotban nem látja, sőt win. alatt lemezkezelőben sem! Ill. a másik se látja sata 0-n az előzőt másik slotokon, végigpróbáltam… :F Nem találkoztam még ilyennel, de gyanítom vmit állítani kéne bios szinten, de mit?
    Ha van ötletetek nagyon megköszönném. Ez most feladta a leckét.

    Természetesen kiírtuk az igényt ssd beszerzésre a főnökség felé, de a malmok ott lassan őrölnek... :))
    Addig el kéne szórakozni ezzel. (Pendrive nem játszik, mert terányi adatot kéne mozgatni…)
    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák