Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #86564352 #105943 üzenetére

    Alapeseteben nem akarnék, pláne hogy eredetileg eleve másnak válaszoltam, nem is neked... De ameddig itt kényszeresen rákontrázva erősködsz és bizonygatod egyes leírt dolgok ellenében a saját verziódat úgy, hogy eleve másnak válaszoltam - aki szintén nem értett egyed veled -, nem is neked, addig lehet. A kötekedést pedig újfent te kezdted, sőt most már láthatóan új szintre emelve, amit viszont nem feltétlen kellene folytatni itt... :N

    Figyelj, én már leírtam többször világosan és érthetően, hogy mi a helyzet, az hogy te ezt nem akarod elfogadni, az a te dolgod. Viszont egyrészt olyan nyilvánvaló dolgokat teljesen feleslegesen megkérdőjelezni, hogy mondhatni ugyanúgy használható-e 1903-as verziónál is a kereső, mert a válasz továbbra is az, hogy lényegében igen. Az, hogy ilyen-olyan animáció van, meg külön ablakban nyílik meg, az csak részletkérdés, amikor eleve az előbbi a lényegesebb. Másrészt másnak is lehet véleménye, akár eltérő is. Ha te nem vagy itt, akkor nem is lett volna téma ez a változtatás... :DDD
    Igen, ezt mondhatnám én is, ne akard nekem és másnak sem erővel megmagyarázni mi zavaró és mi nem, eldönti mindenki magának. Azt már tudjuk, hogy számodra zavaró, de ugyanakkor az a lényeg, hogy korántsem mindenkinek és illeni tudni elfogadni, tiszteletben tartani mások véleményét is. Meg nem leigénytelenezni csak azért, mert máshogyan gondolja és értékeli... Egyébként meg visszafelé szintén áll, fogd már fel, hogy nem mindenki olyan, mint te. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák