Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz rgeorge #40237 üzenetére

    Azt gondolom, ez nem lesz az igazi ok erre a hibára. A freemail kiszolgáló felé kotorászó kliensek úgy vannak beállítva, hogy 14 napig ott hagynak egy másolatot. Ma még eddig nem indítottam el az Outlook 2013-at, de mikor bekapcsoltam lerántott egy példányt az összes freemail fiókban lévő levélből, amit ezzel még nem néztem meg. Ez megegyezett az online fiók tartalmával. Második indításra már nem szedte le megint természetesen, de elsőre legalább leszedte korrekten az összes levelet.
    A W8 beépített postája a Live fiók levelező szerverén keresztül ellenben csak az utolsó néhány óra leveleit szedte át. Mindez annyira nem életbevágó, viszont szerintem hiba, ami miatt nekem megbízhatatlan kliensnek számít. Mindössze csak azért akarok a végére járni, mert szeretem ha minden úgy működik, ahogy működnie kell, másrészt pedig az ilyenek miatt kell állandóan a "régi" asztal felületre minduntalan visszatérni. Még nem használok W8-as táblagépet, de azon azért ez elég gáz lenne, márpedig tervezem a beszerzését, csak kivárok amíg mérséklődnek az áraik.

Új hozzászólás Aktív témák