Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz rgeorge #23220 üzenetére

    Ezt, hogy nincs megfelelö win7 upgrade alapom nem tudom honnan vetted. Nem 1 rossz laptop van itthon amin van win7 kod. Szoval nem ertem a problemadat. Ugyanugy megvettem azokat is. Nincs itt semmi csalás vagy trükközés. Win7 ért is fizettem anno es most a win8 ért is. A win8 rol számlát is kaptam hogy megvettem. Ennyi. Komolyan azt gondolod hogy bárki valaha is megnezei majd mikor vetted a gepedet? Igazabol irtam nem kell ezt a modszert valasztani csak leirtam van ilyen is. Mi van akkor ha valaki mas is pont ebben az idöben vett egy gepet win7 -tel? Na ugye hogy jo hogy belinkeltem hiszen azok is megvehetik igy olcsobban. Nem kell ssd- t venni hozzá vagy mondjuk tripla áron megvenni. Legyen már egy kis eszed. Es az hogy telepites közben nem ker kodot szerinted semmit sem jelent. Igen igazad van kb ennyire erdekli a MS -t hogy most valosak e az adatok. Itt most az a lenyeg hogy minél többen megvegyék a win8 at hogy dagadjon a mellük a számoktol. Ök is tudják ne aggodj, hogy ez az uj win8 nem ér többet 13$ nál. Különben nem adnák ilyen akcioban. A MS nem szeretet szolgálat. Raadasul ott van az app store ahol megint cska költheted a penzedet. Most az hogy van aki tripla aron veszi meg csak jo nekik hiszen igy extra extra profitot kapnak onnan. Amugy remelem nem az az ember vagy aki mar megvette jo borsos aron aztan most faj neki hogy mas meg akcion belul olcsobban hozza tud jutni. No offense.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák