Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flierqqq

    tag

    Lenne egy elég nagy gondom!
    Az a helyzet, hogy pénteken raktam össze egy új gépet... /Intel P. G840,Asrock H61M-GS,4GB Samsung RAM, Int. vga, meg az 500-as WD HDD /
    Telepíteném DVDról a windows ( 64 bites ultimatet, RTM-es ) szépen fel is települ de a telepítés végefelé az újraindulásnál nem bootol be! Hiába van az első helyre beállítva a HDD-ről való bootolás, csak annyit csinál hogy behozz egy kék asrockos képernyőt ahol van 4 menüpont:
    Press F2 or DEL to run UEFI BIOS
    Press F6 for Instant Flash
    Press F11 for Boot Menu
    Press TAB to Switch Screen

    de ha nem nyomok egy gombot 2mp-ként újraindulgat -.-''
    Újrahúztam, de ugyanez...
    Péntek este volt, fáradt voltam, hagytam a fenébe

    Szombaton megint csak este volt időm, de elhívtam az egyik informatikus ismerősömet, de ő se tudott semmit se csinálni, viszont mondta, hogy az egyik tanítványa is hasonlóan járt, megvette a gépet és nem tudta felrakni az Ultimatet vagy mást csak a Home Basicet!
    Megpróbáltam a 64 bites home basicet és hibátlanul feltelepült!!
    Viszont nekem fontos lenne az Ultimate vagy legalább a Professional.

    Kértem egy másik (SP1-es) telepítőt, na ott már a windows fájlok betöltésénél 0xc00000e9-es hibával kidobál, hiába állítottam be jól a botsorrendet.

    Még ma megkérem egy másik rendszergazda ismerősömet, hogy nézze meg, de telefonon azt mondta hogy vele ilyen még nem fordult elő.

    Vajon mi lehet a probléma? Ideiglenesen felraktam egy home basicet...

    Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

  • flierqqq

    tag

    válasz szabonagyur #28261 üzenetére

    Achi módban van, a Bios verziószámát nem tudom és sajnos most nem tudtam kölcsönkérni eredeti Win7-et...egyenlőre marad rajta a Homebasic.

    Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

Új hozzászólás Aktív témák