Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Üdv! Mit tartalmaz a kis kiegészítő partició, amit a win7 csinál településkor?
    Problémám részletesebben:
    SSD-mről átmásoltam macriummal HDD-re mindkét particiót (100megás, meg100 gigás). A HDD az az SSD mellett a fő háttértár szerepét is betölti, win telepítéskor nem volt a gépben HDD, csak az SSD ahogy illik...
    Amikor a HDD-t tettem meg első számú boot eszköznek, akkor az SSD-ről futott a rendszer...
    Amikor csak az HDD volt elérhetőnek megadva bootolni (fizikailag minden csatlakoztatva még), akkor viszont a "nem találtunk boot eszközt" fogadott...

    Azt szeretném elérni, hogy a HDD-ről bootolhassak. Lehetséges-e hogy csak elfelejtkeztem a betűjel átírásokról, vagy az SSD-ről mentett kiegészítő partició automatikusan (valahogy azonosítván) csak az SSD-ről akarja bootolni a wint?

    Korábban mintha műköött volna ez csak egy macrium váltással, kb 2 éve próbáltam utoljára...
    Bármi tipp mit hagyhattam ki?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák