Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Egy SP1 nélküli Win 7 Ultimate már jó ideje azt csinálja nekem (kiterjesztett asztalnál,monitor, és TV DVI-vel, ill. HDMI-vel rákötve), hogy random műveletekre, hol erre, hol arra a programra kattintva - vagy akár csak a windows explorerben navigálva, kifagy az egész képernyő/monitor/tv képe fehérre, és befagy halálra a gép.....restart....arról nem beszélve, hogy minden egyes gépindításkor, ha a win felállása után rögtön benyitok a start menübe - az ott rögzített programok ikonjai, kínkeservesen egymás után, egyesével töltődnek be.....olyan néha az egész,mintha az explorer.exe fagyna ki a francba....de pl. a torrent-kliensem (ami - ha jól tudom java alapú) is hajlamos arra, hogy elindítás után egy üres kocka jelenik meg, és csak utánna benne a torrentek, vagy az egész menüje,stb....az agyam elszáll hogy ezt miért csinálja....lehet a VGA drivernek, vagy a Catalyst-nak (utolsó hivatalos ,nem béta verzió)nem tetszik valami a kiterjesztett asztallal....? Egy Rainmeter skin van az asztalon (indul a win-nel),kiterjesztett asztal módban,semmi extra a gépen....elvileg vírusmentes a PC...semmi extrát, gondot nem szoktam tapasztalni a géppel,indul a Rainmeter témával simán,a kiterjesztett asztallal....ha folyamatosan molyolok a gépen,nem crashel be......ha egy kicsit otthagyom....áll a kurzor....belekattintanék pl. az explorer,exe-vel valahová,vagy valamelyik programra na akkor fagy ki az egész win....csak restart....ha már áll a rendszer, és minden működik, akkor is - ha bemegyek a start menübe - csak fehér kockák vannak az (egyes )programok ikonjai helyett - és akkor töltődnek be szép lassan.....ha épp hagyom megnyitva a startmenüt....mi a nyavalya lehet a gáz?? Teljesen átlagos felhasználó vagyok, semmi extra a gépen, viszonylag új rendszer,vírusmentes fix webhelyek látogatása,elvileg (Comodo Internet Security)vírusmentes gép....

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák