Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Egy másik fórumbasn (Catalyst driverek)feltettem a kérdést,de hátha itt is tudna segíteni Valaki!Nagyon megköszönném! Egy elég összetett problémában kérnék szépen segítséget...azért ide írok,mert szerintem a Catalyst, ill. a VGA képmegjelenítése lesz a ludas....adott a profilomban leírt konfig + egy IPS LED monitor a PC-hez....13.9-es Catalyst fenn, a TV HDMI-vel,a monitor DVI-vel a VGA-ban....Windowsban kiterjesztett asztal mód,mindkét képmegjelenítő azonos felbontáson, és frekvencián....(1920X1080 60Hz) Több hónapja rendben megy a renszer,minden teljesen okésan működik (pedig anno azt mondták,hogy - mivel NVIDIA karit váltott a HD7770-es - nem úszom meg win újratelepitáés nélkül, de nem kellett,minden rendben volt kártyacsere után)...2 napja filmnézés után (1080p .mkv) "áthúzva a TV-re)kifagyott mindkét képmegjelenítő, fehér mindkét kijelző,kurzor pörög, gép offon....minden felesleges feature kikapcsolva,, 2 napja csak csökkentett módból rendszervisszaállitással áll fel a PC.....Sima indításnál félig-meddig tölt be a win....feláll a windows,de a startmenüt megnyitva csak a telepitett programok felét tölti be ikonosdtól, a többi fehér kocka.... Sajátgép-re, kikapcsolás gombra sem reagál, pörög a kurzor,és egy idő után kifagy fehérre mindkét képmegjelenítő.....reset.....mindig ugyanígy áll fel,kivéve, ha csökkentett módból rendsztervisszaállitással teszem....már uninstalláltam a DaemonTools-t (mert azt hittem az kavar be - mert szarakodott mostanság , de ugyanaz a szitu....amikor feláll a win benyitok a startmenübe,és már onnan látom, ha gebasz van,mert a telepitett programok felének hiányzik az ikonja...próba cseresznye....két ujraindítás közt kihúztam a VGA-ból a HDMI-t (TV), és láss csodát : felállt rendesen a rendszer....utánna 1-2 perc elteltével rádugtam a HDMI-t, minden OK, néztem a TV-re húzva egy 1080p .mkv-t....de már előre lever a víz, hogy ha este kikapcsolom a PC-t holnap is ugyanezt játssza, ha elindítom....mi lehet a gáz...? Bocs,ha bő lére szaladt a hozzászólásom,please help! (Vírusmentes a gép - elvileg - Comodo Internet Security)

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák