Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hiperFizikus

    aktív tag

    válasz Gave #16267 üzenetére

    Szia Gave !

    Én is olvastam valamit valamikor régebben, hogy majd a jövőben esetleg a böngészők nem nagyon fogják teljesen támogatni a frame-ket, de hogy ez ilyen komoly lenne azt nem gondoltam volna! Szerintem ez nem más, mint a lehetőségek lebutítása, mert arról is beszélnek, hogy a nagy szoftvercégek "egy kicsit itt-ott megsarcolják" a feldicsért szoftver dinoszauruszukat azért, hogy majd verziókat adhassanak ki belőlük ! Nekem van egy régi laptopom is, és egy még régebbi asztali számítógépem is, mert sajnáltam kidobni, de a szoftvereivel olyasmit is megcsinálhatok, amit az újjak már nem támogatnak! Gondolom te is, így valahogyan vagy velük?
    :((
    Akkor a kérésemet mégjobban leredukálom neked: Hogyan kell a script-ból parancssorral vagy ha jobban tetszik utasítással vagy ...stb. -vel megadni ugyanazt, amit az <A href="..." target="..."> html tag csinál, de úgy hogy nem mutatunk semelyik kész html tagra, és nem mutatunk semelyik html tag style-jére - CSS -ére és a class szerkezeteket sem használjuk, csak egészen_egyszerűen(!) 1 db független script sort írunk be a többi script sor közé! - mert te hajlamos vagy a dolgokat a bonyolultabb végénél megfogni, amit a profi kódoló mivoltodnak tudható be. Konkrétan pontosan 1 db összetet sor kellene, semmi költemény!
    :R

    A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

Új hozzászólás Aktív témák