Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz DeFranco #12684 üzenetére

    Lehet, hogy a legutóbbi válaszom türelmetlenebbre sikerült a kelleténél, de ez az okoskodó "Khm.", meg a cinikusan kacsintós smiley-s "de igen, jót mulattunk. ;)", meg a "(csak hogy legyen mit kiröhögni)", és hasonló tök felesleges megjegyzések, meg úgy a hsz.-ed egésze, tehát a Te stílusod jelen esetben szerintem sokkal irritálóbb, mint az az egyetlen cinikus mondat az előző hsz.-emben, amit szerintem túlreagáltál (korrigáltam valamit, aminek abban a formában nem volt semmi értelme). Biztos én is rossz pillanatban olvastam, amit írtál, de sztem ez nem a "maximális tiszteletre" utal, amiről beszélsz, egyébként ilyenre nincs is szükség, senkinek nem kell hajbókolni, de azért vedd észre, hogy segítő szándékkal írtam az egészet, mert neked kell a segítség, nem nekem (legalább van alternatívád, ha én is leszarom a hsz.-edet, akkor asszem nem kaptál egy darab javaslatot sem ezenkívül). Igazából tényleg nem értem, miért fújtad fel ekkorára a problémát, itt kettő darab mondat volt a sokból, amin esetleg megsértődhettél (azt is minek).
    Ettől függetlenül remélem, a tartalmat is sikerült leszűrnöd, és valamennyivel előrébb lettél a rettentő sértő tanácsomtól.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák