Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz Sk8erPeter #12305 üzenetére

    Persze ha valaki hosszú távra tervez, nem csak 1-2 oldal erejéig vagy csak kíváncsiságból kóstol bele a dologba, annak jól jöhet már a kezdetekkor megismerkedni valami jobb fejlesztő eszközzel. De egy pár html fájlból álló statikus oldal alá kezdésnek szerintem tökéletes egy Sublime is. :)

    De ha már ez a téma, ki mit használ? :D

  • GG888

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #12305 üzenetére

    Köszönöm kérdésed, miután egy tök másik methódussal feldolgoztam az adatbázist, igen, sikerült...utólag :D

    Szerk:http://regexr.com/39r47 <--ilyen pofátlanul egyszerű volt

    Annyi volt a lényeg, hogy a különböző termékkategóriáknak a paraméterei fixek, adottak és egyediek.
    Ennek okán elég volt ezeket megkeresni, abból már tudtam, hogy milyen kategóriába illeszkedik az adott termék. Ezután ezeket a paraméterneveket kicseréltem egy ~ szimbólumra, mert olyan nem szerepel sehol, így nem kellett attól félnem, hogy rossz helyen darabolja a script a termék leírását.

    Ezután tömbemelekbe raktam ~-nál darabolva, a 0. volt a termék neve, majd param1, param2, stb....

    Most épp saját számlázóprogramot írok, ami necces, mert web-facing lesz, hogy a könyvelőnek is egyszerű legyen az élet, viszont így a biztonság kiemelten fontos. Úgyhogy minden protected, meg a legfontosabb dolgok SHA512 hasht-is kaptak, illendően egy csipetnyi sóval :)

    - Az IT oldal kész, még keresőoptimalizálni kell.
    - Webes oldalon még pár szolgáltatás hiányzik, branding példának okáért. Design megvan, szerintem fain lett, a Porto nevű témára építettem, themeforesten megtaláljátok.
    - Modding oldalon egyelőre 1 oldal van, az is csak amolyan coming soon jellegű, email címet meg lehet adni, oszt majd jól kiértesítek mindenkit ha meglesz a beszállító és ilyen apróságok.
    - Vízhűtéses oldallal sehogy nem állok, pedig megvan a viszonteladói szerződés az EKWB nevű kis céggel.
    - Hardware oldal...itt még folyik a képek feltöltése, K&H-s bankkártyás fizetési rendszert meg kell írnom, bitcoinnal történő fizetést is meg kell írnom, itt még akad munka.

    Majd ha esetleg minden kész lenne, akkor facebook, twitter, g+ minden oldalhoz külön.

    És akkor ezt csináld úgy, hogy mellette egy 80 gépes magánkórházban vagy rendszergazda :D

    köszönöm a figyelmet :))

    [ Szerkesztve ]

    pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

Új hozzászólás Aktív témák