Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz CSorBA #9328 üzenetére

    "Nekem egészen addig tetszett ez az oldal, amíg meg nem néztem, hogy ez egy WP theme :( :)"
    Sztem nem feltétlenül gáz, ha felhasználtak egy kész sminket, nem biztos, hogy attól lesz jó vagy átlátható egy oldal, ha minden elemében egyedi tervezésű (pl. egy bemutatkozó oldalnál), ha reszponzív, stb., már ha nem épp a dizájn hirdetése az egyik lényege - bár ahogy elnéztem, a többször is itt reklámozott (khhmmm) oldalon épp grafikával is foglalkoznak, úgyhogy ez esetben lehet, hogy tényleg elvárható. ;]

    (#9334) PumpkinSeed :
    biztos megabájtot akartál írni, nem megabitet? :U

    (#9339) PumpkinSeed :
    sztem a smiley-k mögé elhelyezett linkjeid nem túl feltűnőek... :D

    (#9350) trisztan94 :
    Biztos jó ötlet ez a díjkalkulátor? Minden honlapfejlesztés szerintem az "attól függ"-kategóriába esik. Csak azért hívom fel a figyelmed erre, hogy nehogy valami leendő ügyféltől azt halld, miután kismillió dolgot kért pluszban, hogy "de hát az oldalon még százezeee' vóót, most mé' a másfélszerese?" Aztán megsértődik, és megy máshoz. Bár ki tudja, lehet, hogy csalogatónak jó.
    Amúgy ha már van ilyen, akkor hoverre legyen cursor:pointer stílusú, amikor a kattintható, kiválasztható elem fölé viszi a felhasználó az egeret.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák