Új hozzászólás Aktív témák

  • indigo

    aktív tag

    válasz Sk8erPeter #12050 üzenetére

    Megnéztem és felhasználtam az általad kínált megoldást, mert ezzel a módszerrel nem fordulnak elő a korábbi hibák. Nagyon hálás vagyok érte, köszönöm. Egyébként pont a képváltóval (cycle2) voltak problémáim, mert nem töltődött be az egész, nem jelenített meg Overlay-t és Caption-t rendesen, főleg, mikor elkattintottam másik menüpontra és vissza. Gondoltam, hogy a load alkalmazásával van a baj, azért is, mert utána más képváltókat is kipróbáltam és többnyire mindnek volt baja. Szóval újraírtam a weboldalaimat a te ajánlásoddal.
    Itt egy újabb link, ahol már használom a fent említett Caption-t és Overlayt.
    Viszont bonyolítottam egy kicsit még a oldal felépítésén. Egy load módszereddel meghívott oldalra szeretnék újabb oldalakat meghívni a módszereddel. Ez látható a Contact menüpont alatt. A kódjaidhoz nem nyúltam, megpróbáltam felhasználni valamilyen szinten, de nem ment. Azt is kipróbáltam, hogy 'lemásolom' a kódjaidat, ami a hogyan.js-ben vannak, csak más neveket adok nekik és azokra hivatkozok a Contact.html-ben - értem ezalatt a contentContainer és a navigation-link-ek újradefiniálását, hátha azok okozzák a galibát. De azt is írtad korábban, hogy ugyanazt a műveletet ne végezzük el többször, ezért gondoltam, hogy használom a contentContainer-t .

Új hozzászólás Aktív témák