Új hozzászólás Aktív témák

  • Hurkafej

    aktív tag

    Üdv mindenkinek.

    Leírnám a tapasztalataim a tablettel, ma hoztam vissza a szervízből, ahol újra életet leheltek bele, így nekiálltam az átparticionálásának, ismételten. Megjegyzem, bánom, hogy beadtam, 2 hetet vártam a 16 perces munkára, holott cappa72 leírása alapján valószínű ment volna a Flashtoollal az élesztés.

    Nos:
    0. Első körben megbizonyosodtam, hogy van-e adb kapcsolat, majd csináltam egy backupot az Mtk Droid Tools programmal.
    1. Kipróbáltam a Mod-ot, ami átpraticionálja a tabletet. Szerintem valami nem azonos a cappa72 birtokában lévő tablettel és az enyémmel, mivel ismételten csak a WayteQ feliratig jutottam el! Semmi pánik.
    2. ADB parancssorból feltettem a PhillZ recovery-t, cappa72 leírása alapján.
    Tanulva az előző hibámból nem a gyári adatokat állítottam most vissza, mert ha ez nem sikerül, akkor csak a Flashtool-os megoldás maradt volna, mivel az usb hibakeresés az adatok törlésével kikapcsol, és nem fogok tudni újra recovery-be belépni.
    3. Az SD kártyámra felmásoltam az itt található CWM mentések egyikét, és azt állítottam vissza a tabletre. SIKERREL! Elindul.
    Megj.: Elsőként a 6-0 particionálást választottam, majd vissza a default értékre, viszont amikor az elvileg gyári particiókiosztású cwm mentést tettem fel, akkoris 6-0 particiókiosztást érzékelt a tab.
    4. Újra nekileselkedek az átparticionáló programnak, hogy biztos 6-0 legyen, ezúttal az is lett, újraindult a tablet megfelelően, és ahogy írva vagyon, csináltam egy gyári adatok visszaállítását, és jelenleg minden oké!

    Nagy köszönet cappa72-nek, amiért ezt a sok információt megosztotta a blogjában, és segített a hozzászólásaival!

    Ha lesz kis időm egy korrekt első hozzászólást összeszerkesztek, mindenféle linket beletéve, amire szüksége lehet az embernek.

Új hozzászólás Aktív témák