Új hozzászólás Aktív témák

  • thunder1991

    tag

    Sziasztok!
    Nem tudom jár-e még erre valaki,de hátha tud valaki segíteni nekem :)
    Adott egy WayteQ X-TAB 7Q GPS.
    Ami egy érintő + kijelző cserén esett át.
    Olyan jól szétjött,és nagyon szépen össze is sikerűlt rakni errefel nem ad képet.
    Az érintő szalagkábele az 100%-ig ugyan az még a dátum is rajta és a száma is mint a gyári,viszont a kijelzőjé már nem.
    Az alakja ugyan olyan,de az erezete és a száma se olyan mint a gyárinak,elvileg pedig ez a szalagkábel is egy ugyan ilyen taból származik.
    Ha azt lehúzom csak akkor tőlt a tab viszont akkor nagyon gyorsan felmelegszik,ha meg összedugom az új kijelzővel és az új kábellel semmit nem csinál mégcsak nem is tőlt.
    A régi szalagkábellel viszont ha azzal dugom össze az új kijelzőt akkor tőlt,de ugyan úgy nincs kép és a kijelzőre erősített panel szintén gyorsan felmelegszik.
    Ha minden össze van dugva csak a panel és a kijelző nem akkor tőlt és nem melegszik túl dehát azzal sokra nem megyek mivel így nincs képe. Foggalmam sincs hogy most mégis mi a baja,hogy mi nem tetszik neki mert még a régi kijelző attól hogy megrepedt adott képet,de most hiába dugtam rá a régi kijelzőjét a régi kábellel semmi,az új kábellel szintén semmi.
    Tudtommal ezek litiumos akksisak nem szabadna őket teljesen lemerűlni hagyni,és hát ez a tab már egy pár hónapja le volt merűlve hogy most az akksival van-e ( vagy még azzal is ) gond azt se tudom,mert pedig tőlt ha minden rá van dugva kivéve a kijelző de ahogy említettem azzal sokra nem megyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák