Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Olutin

    csendes tag

    válasz Schaf #3627 üzenetére

    Sziasztok !

    Ugyan erre a cinikus megjegyzésre " Gondolom Ferrarit is adjanak 5.000Ft-ért, mert azt bírod megfizetni nem? " nem akartam válaszolni de ha már írok máshoz, akkor már megválaszolom ezt is.

    Nem ,nem kell , hogy adjanak Ferrarit 5.000-ért de azt elvárnám , hogy korrektül áljanak a hazai felhasználókhoz is, ne csak a külföldiekhez. És valjuk be, hogy a költségei a full programnak 10 - 15 ezer Ft-nál / db nem igen lehet több. És mielőtt páran megtámandnátok ...ezt a játék árak alapján gondolom mert ,hogy a több 10 millió dolláros játékokat is ilyen áron adják.

    Bog Így utólag is kösz a cikket, elég korrekt lett.

    Csak halkan jegyzem meg , hogy a rémhír terjesztése is bűncselekmény.

    Mellesleg , bár velem szerencsére nem történt ilyen de az itt elhangzottakból ugy vettem ki , hogy voltak olyanok akik megvették az ájgót kügyüvel együt legálisan . És egy idő után mégis megszünt a támogatásuk, mert az nng összeveszett a forgalmazóval.

    1: attól , hogy ők összevesztek az etikus az lett volna ha a frissítéseket továbra is megkapják a felhasználók. MÍg ki nem fut az a széria...
    2: mi a garancia , hogy nem történik meg ugyanez azokkal a "10%" - kal :W drágább kütyükkel ?

    És már ne haragudjatok meg de ez a feljelentősdi olyan gyerekes - jaj ovonéni nem én kapom a nagyobb szeletet a tortából....
    Amúgy az tény ,hogy ,ha az üzletpolitikai korrektségnek nem is, de a feljelentgetéseknek nagy hagyománya van nálunk....

Új hozzászólás Aktív témák