Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz WindyJoe #6073 üzenetére

    No, megtaláltam itt a posztok közt , hogy szóltál, nemsikerült rajta teljesen átsiklanom.
    Tehát:
    -azért mondtam, hogy a 770-es topicon nézzél körül, mert ott vannak előrehaladott próbálkozások, csak össze kellene hozzá szedni a szükséges hardverkollekciot, mindenféle sufnituninggal.
    És ha együttvan, akkor még mindig jöhet a winCE6 effektus.

    N800-al kapcsolatban:
    -Kijelző szövege a nagyonjószemű embereknek olvasható nagyonjól, nekem van mikor szemüveg kell hozzá alaphelyzetben, főleg ha a CE-n belül matatsz, filekezelőben vagy controlpanelban esetleg.
    Itt egy winCE desktop képernyő:

    az IE is eléggé kisbetűs, nem a legjobban olvasható, viszont fut rajta a SkyFire CE böngésző, amivel lehet mindent zoomolni, tehát komfortos és gyors, sőt viszi a youtube videokat is.
    A doc file-ok olvashatók.
    SkyFire to winCE
    A zigora visszatérve.
    Figyelni kell, mert nemmindegyik data-ban van 800x480-as felbontás, viszont van 400x240-es, és az is elindul rajta, duplázást csinál, és ugy fut a teljes képernyőn.
    ilyenkor nagyobbak a betűk, de pixelesebb a kép.
    igazi 800x480ban sokkal szebb kép van, az utcanevek betűnagysága meg a sys.txt-ben növelhető, keretbe rakható, tehát igaziból nem gond.
    A Riks skinekben tudtommal nincs 800x480-as felbontás, nem rakható fel.
    DIMKA vagy Gurjon használható, én a GJ-t kultiválom.
    A winCE-je alapjaiban ugyanaz mint a 820-asoké,, de itt menűből ki tudsz bele lépni, nem kell trükköznöd , mint azoknál, itt külöön eltudod érni a filekezelőt is egy belső menű ikonjáról és külön a winCE-be is van egy kilépési ikon.
    Kis registry buhera, WIN könyvtár tükrözés és egyebek után elérhető, hogy a winCE asztalon megmaradjanak a feltett ikonok.
    (erre szintén találsz a 770-es topicban megoldásokat)

    Akku, töltés nélkül, navigálva nembírná tovább 3 - max 4 óránál, de ez már nagyon jóindulatu idő.

    A wifi-je jó, bármilyen ingyen HotSpot-hoz tudsz csatlakozni kellő térerő esetén.
    Felrakható rá a PeekPocket kis program, amivel a közeli hotspotok jelerőssége és hozzáférhetősége is listázható.

    ennyi ... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák