Új hozzászólás Aktív témák

  • Alittata

    csendes tag

    Hali
    Én kb 2 hete vettem a 770 esem, hamar fel is toltam rá a legújabb i..-t a 8.3.2 t, mivel nem volt épp sd-m jobb hijján a flash-re. Minden rendesen is ment. Na ezen, s az itt olvasottakon felbuzdulva gondoltam 1 nagyot, hogy én is kicsit felturbózom egy kicsit a kütyüt olyan "5 gombos lejátszós játékosra" de mikor neki akartam ma állni a bekapcsoláskor 1 vizszintes fehér csík "v. pixelhiba" van már az indító képernyőn úgy kb. középtájt, s bármit csinálok csak nemakar eltünni. olvastam itt a forumokon hogy nem én vagyok az egyetlen akit utolért ez a rossznyavalya :O , a reset nemsegít rom-ot meg nem küldtem még rá, arra lennék kiváncsi sikerült é valakinek orvosolni már ezt a hibát, vagy kijelző széria hiba?
    Más:
    Letöröltem a navit a flash rol, de 4 üres könyvtár bentragad a "mobilenavigator/content/speedcam" a "mobilenavigator/custom" a" mobilenavigator/save/routes" és a "mobilenavigator/save/Tracks" üres mappák, de írásvédetségre hivatkozik így nemengedi törölni, van v.kinek ötlete? :U

Új hozzászólás Aktív témák