Keresés

Aktív témák

  • rob210

    nagyúr

    válasz R.Zoli #892 üzenetére

    A dologba olyan mértékben szálnék be, hogy tisztában vagy vele elég sok vízhűtést összeraktam már.

    /nem annyit mint te, de tölled is vettem már cuccokat és nem egy vízhűtésben van benne a kezem itt a ph-n sem:D/

    Na most amiben mi eltérünk az az, hogy én EHEIMEL építem a rendszereket, te meg mikor mivel./felhasználói igénytől függően/
    Nekem még EHEIM pumpákkal nem volt gondom igaz én két típust a 1046-48 at szerelem.
    A tömítése kifogástalan még ha közvetlenül a csonkra tehető tartályos verziót kötöm be akkor is.Valamint van egy nagy előnye ami számomra fontos a teljes rotor szerkezetet 3000.- lehet cserélni és 4 perces művelet:D

    Az én gépemben 2.5 éve megy ez az eheim 1046- soha semmi bajom nem volt vele, így én csak ajánlani tudom.
    Szerintem ddc-re csak annak van szüksége aki párhuzamosít vagy iszonyat erős konfigot akar hűteni sok blokkal.
    :R :C

    Renault power

  • shteer

    titán

    válasz R.Zoli #892 üzenetére

    vadonat új réztetős volt, ésaz általad használt kifejezéssel ellentétben nem kellett ''szarrá teflonozni'' de biztos a felhasználóan volt a hiba :(( mert hogy jövök én ahhoz hogy ilyet emlísek egy általad forgalmazott cuccról...

    erős és inkorrekt kritika? nem, ez az igazság.

    megy egy privi is, részemről az utolsó - a mihaszna védekezéseddel nem kívánok egy szélmalomharcba beszállni.

    [Szerkesztve]

    ..szerintem jónak tűnik

Aktív témák