Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vilag

    tag

    válasz ArchElf #1696 üzenetére

    Üdv!

    Úgy tűnik, hogy az automatikus számolás okozza ezt a fölösleges futkározást.
    Már csak abban legyetek a segítségemre, hogy magyarázzátok el, hogy ennek a bekapcsolása miért is okozza azt, hogy folyton lefut a change.

    Volna még egy olyan kérdésem, hogy a userform jobb felső sarkában található "X" gombot le lehet e valahogyan tiltani, mert az terminate-re futtatja a kódot, amin viszont már nem tudok megállítani, meg egyébként is okoz nekem más problémákat.

    Van nekem egy másik problémám is, bár könnyen meglehet, hogy nem kapcsolódik szorosan a VBA-hoz.
    A probléma a fájl biztonsági beállításoknál van. A már említett programocskát többen is használjuk, de azt szeretném elérni, hogy írásra csak bizonyos felhasználóknak legyen elérhető. Eddig még nincs is gond, csak az a baj, hogy az egyik felhasználó akinek írásra is engedélyezve van a fájl, valahogyan mindig saját tulajdonba veszi a fájlt (mikor ráment) és a biztonsági beállítások elszállnak, aminek egyenes következménye, hogy megint mindenki hozzáfér írásra.

    Tud nekem ebben valaki segíteni?

    Üdv, vilag

Új hozzászólás Aktív témák