Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Kezdek szépen lassan kiakadni, és most még finoman fogalmaztam.. Windows 7 x64 Ultimate van, és egy ideje a következő gondtól szenvedek.

    Néha meghülyül a gép, a legutóbbi 1-1.5 hétbe kb 2 naponta produkálta, ezért hétvégén újraraktam. Egyszer csak elkezdenek ablakok megnyílni össze vissza, hol a böngésző, hol a start menü, hol a parancssor, hol a steamen egy játék indítója, odamegyek start menühöz, mennék rá hogy újraindítom, erre magától újraindítja a gépet. Egyszerűen nem értem mitől nyílnak meg össze vissza az ablakok, majd záródnak be.
    A legutolsó az hogy van vírusom, legalábbis erre gondolok. De hát a hétvégén raktam újra a gépem, illetve Kaspersky Internet Security van fent, és az nem talált semmit. Van olyan kártevő ami ilyen dolgot produkál(hat)?

    Amúgy gondoltam még beviteli eszközre is, de egeret épp ma cseréltem, szóval az tuti nem rossz. Viszont billentyűzet okozhat ilyen gondot?

    Köszönöm előre is a segítséget :R

    iPhone 13 Pro Max

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Malwarebyte-al kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Eléggé tanácstalan vagyok, a program topicjába nem nagyon tudtak választ adni hogy mi okozza ezeket, ezért megkérdem itt, hátha találkozott valaki ilyen "hibával".

    Na szóval, a legutóbbi 2-3 hétbe a Malwarebyte elkezdett feldobálni értesítéseket hogy, ilyen olyan rosszindulatú webhelyeket blokkolt. Itt lenne pár képernyőmentés a logból.

    Az IP címek nagyrészt megegyeznek, viszont a port mindig változik. Most pl. annyit csináltam csak, hogy játszottam Trackmania-val, illetve Youtube-on hallgattam zenéket. Vírusírtónak Kaspersky Internet Security 15 van fent, illetve a Malwarebyte ugyebár. Na most vírust, illetve kártevőt egyik program sem talált a gépen.

    Illetve itt van még 1-2 mai bejegyzésekből.

    Detection, 2015.09.20. 18:40, SYSTEM, COREI5-PC, Protection, Malicious Website Protection, Domain, 31.170.164.134, mymus.zz.mu, 51429, Outbound, C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 15.0.0\avp.exe,

    Detection, 2015.09.20. 18:44, SYSTEM, COREI5-PC, Protection, Malicious Website Protection, Domain, 31.170.164.134, mymus.zz.mu, 51502, Outbound, C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 15.0.0\avp.exe
    ,
    Detection, 2015.09.20. 18:47, SYSTEM, COREI5-PC, Protection, Malicious Website Protection, Domain, 31.170.164.134, mymus.zz.mu, 51555, Outbound, C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 15.0.0\avp.exe,

    Detection, 2015.09.20. 18:47, SYSTEM, COREI5-PC, Protection, Malicious Website Protection, Domain, 31.170.164.134, mymus.zz.mu, 51566, Outbound, C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 15.0.0\avp.exe,

    Köszönöm!

    iPhone 13 Pro Max

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Nem feltétlen vírus a gépben veszély áll fent, hanem amikor megnyitom az https://www.opensubtitles.org/hu oldalt a Kaspersky feldobálja folyamatosan a "Letöltés Blokkolva" hivatkozásokat, ami a www.naenticle.info/... oldalra mutat meg a cloudfront.com valamint boudja.com. Ezek pontosan mik akarnak lenni?
    Opensub sajnos eléggé tele van hirdetésekkel, és sok felugró ablak van, elvileg ezeket blokkolja a Kaspersky?

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák