Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Qru #37900 üzenetére

    Nekem ezért volt szerencsém, mert az Athlon XP már annyira elavult volt, hogy CPU oldalról is (SSE2 hiánya) nyomás helyeződött rám, hogy szétborítsam a rendszert.
    Amit mondjuk mai eszemmel másképp csinálnék (akkor nyilván nem tudtam, hogy a Phenom 9500 gyengébb lesz mint várom, és, hogy utána majdnem 5 évig egy fillérem sem lesz a gépre), hogy mindenképp inkább C2Q irányba mozdulnék, bár ez akokriban is felmerült, csak ugye pont a proci volt adott. Egyszer be is vittem egy bontóba, hogy eladjam, de mindössze 10 ezer ft-ot akartak érte adni, mondván hogy egy négy magos proci kb eladhatatlan főleg bontóban (akkoriban még mindenki az 1-2 magosokat kereste). Én megelhatároztam mivel volt 2GB DDR2-es RAMom amúgyis, hogy akkor a gombhoz varrom a kabátot. Mivel ezek már bőven nem AGP-s rendszerek voltak, így hozta magával, hogy a VGA-t is lecseréltem, amúgyis terv volt, de ezzel szentesítve is lett. Végül akkora rendszer szétborítás volt, hogy az ODD-n kívül semmi sem maradt az előző gépből.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák