Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mika1227

    őstag

    A Mikulás az afrikai gyerekeknél jár, szétnéz majd fejcsóválva azt mondja:
    -Gyerekek-gyerekek, aki nem eszik rendesen, nem kap ajándékot!

    A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

  • Mika1227

    őstag

    Egy idős ember egyedül élt. Fel akarta ásni a paradicsomos kertjét, hogy elültesse a paradicsomokat, de túl nehéz munkának bizonyult számára. Az egyetlen fia Bubba, aki segíteni szokott neki, börtönben ült.
    Az öregember leült és megírta neki problémáját.

    “Kedves Bubba, sajnos elég rosszul érzem magam, mert úgy néz ki nem tudom felásni a paradicsomos kertem ez évben. Már öregszem és túl nehéz munka már ez számomra.
    Bárcsak itt lennél, tudom, hogy nem lenne ez probléma, mert megcsinálnád helyettem.
    Csókol: Apád. ”

    Pár nappal később levelet kapott a fiától:

    “Kedves Apa !
    Nehogy felásd a kertet, oda rejtettem a hullákat!
    Bubba”

    A következő nap reggelén egy csapat FBI ügynök jelent meg a helyszínen és feltúrták az egész kertet. Mivel nem találtak semmit, bocsánatot kértek az öregtől és elmentek. Az öreg még aznap kapott egy újabb levelet a fiától:

    “Kedves Apa !
    A jelenlegi helyzetben ennyit tudtam segíteni. Menj, és ültesd el a paradicsomokat.
    Bubba. ”

    A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

  • Mika1227

    őstag

    Disznóvágás szavakban:

    Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, tűzgyújtás, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

    Pálinka, erős, holamalac?, ezbazmegdek@rvanagy, nemjönki, vigyázzonnamajdén, holakötél?, öntsdlevízzel, holakábító?, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá', nemműkszik, mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

    Palack, perzselo, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, k@rvanehézb@zmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, akkormosttemosod, elégfehérJózsikám, ittafüle.

    Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén?, holabárd?, holafűrész?, holamalac?, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

    Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség. Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér, holadisznó?.

    Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba?, töpörtyűbebazmeg, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbeb@zmeg, egészség.

    Miez?, lócomb, egészségünkre, minek?, szaláminak, oszteztígyhogy?, megfőzzük, micsoda?, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nab@zmeg, soklett.

    Sütödazsírt?, majdén, holavasüst? Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálb@zmeg, jóvanna, egészségünkre, miezb@zmeg? házi, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, só, bors, köménymag, gyúrodmáLaci? fokhagymakimaradt, egészség.

    Miez?, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

    Borsmerrevan?, nemkellbele, hogyhogy?, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátolb@zmeg, egészség.

    Sajtotmajdén, holaringa?, micsoda?, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nab@zmeg, késő. Kolbásztkarikába?, vagyszálba?, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

    Holareceháj?, hátezmi?, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség. Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nab@zmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele, igyá.

    Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarackot, holakenyér?, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta?, rétesislesz, nab@zmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

    Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra téglákat, kiszúrkáltad?, minek? ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelotte?, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

    Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelottekicsit, orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

    Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadtafüle, jóleszez, köszmégegyszer.

    Aztán laza tizenkétórás epegörcs.

    A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

  • Mika1227

    őstag

    Nem vicc de jó!

    SÖR HIMNUSZ:

    Kozel-i helyeken, dobozos Heineken, kilefetyelt kőbányai üvegében. Kozel-i helyeken, dobozos Heineken, most is visszhangzik a Dreher. Itt van a Stefi a hasamon, kifogy a sör a poharamból, Akkor is iszom ha nem akarok, ha nem fizet senki utamon. Gyomrom mossa a sör, hízik a vesém, az ember mindig jobbat remél. Sörből lettem, sörré leszek, félek, hogy a szeszbe veszek!

    A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

  • Mika1227

    őstag

    Bekes, meghitt keszulodes..

    Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
    ...
    Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'ne......mk...öszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

    Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

    Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kapjamárbe, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

    Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

    Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

    Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

    Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, marhadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, azéletbe, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

    A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

Új hozzászólás Aktív témák